+420 775 150 209 - info@vojtaholub.cz

Výškové práce.

Pomocí horolezeckých technik renovujeme dilatační spáry panelových domů, natíráme střešní krytiny, fasády domů, balkony a lodžie domů.

Potřebovali byste natřít střechu? Kvalitně ji ochránit před nepřízní počasí? Provádíme nátěry střech a i na špatně dostupných místech.
Provádíme nátěry a nástřiky fasád budov s lokálními opravami poškozených míst omítky. Tyto nátěry provádíme horolezeckou technikou a tedy bez nutnosti stavět lešení.
Nátěry okapů a klempířských prvků provádíme u všech budov a to i u budov výškových pomocí horolezecké techniky.
Provádíme nátěry všech průmyslových konstrukcí ve výškách. Nátěry konstrukcí nejběžněji realizujeme jako výškové práce z lana nebo šplháním po konstrukci.
Opravy lodžii, nátěry zábradlí lodžii a balkonů, některé nátěry fasád provádíme pomocí horolezecké techniky ze střechy domu.Tím se zkrátí doba prací, protože není potřeba domluva s nájemníky o vstupu na lodžie a balkony přes jejich byty.
I když je v dilatačních spárách krycí guma nebo starý tmel nezamezí pronikání vlhkosti do vnitřního pláště budov. V zimních měsících nezamezí pronikání mrazu. Zaspárováním dilatačních spár naši technologii vyřešíte zateplení budovy. Sice částečně, ale několika násobně levněji než celkové zateplení budovy.

Výškové práce - před .  Výškové práce - po

 

Více foto v kategorii Reference

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Ceny jsou smluvní dle objemu prací.

Back to Top